Lid worden?

Kosten lidmaatschap

Het lidmaatschap van VPG2 is 120 euro per jaar.
Gasunie medewerkers in functieschaal 60 of lager en GasTerra medewerkers in salarisschaal 4 of lager krijgen korting waardoor het lidmaatschap voor hen 80 euro per jaar is.
Gepensioneerden betalen 48 euro per jaar voor het lidmaatschap.
De betaalde contributie kan uit het flexibiliseringsbugdet met belastingvoordeel verrekend worden.

 

Lid worden of op zoek naar meer informatie?

Vul dit formulier in als je lid wilt worden, en stuur dit naar de relevante secretaris van de vereniging.

 

secretaris aandachtsgebied GasTerra

Marjoke Brandenburg-Groot            marjoke.brandenburg.groot@gasterra.nl.

 

plv. secretaris aandachtsgebied Gasunie

Harm Groen                                          h.groen@gasunie.nl.

 

Ook voor meer informatie kunt u bij de secretaris of de overige bestuursleden terecht:

Harm Groen                 (voorzitter,  h.groen@gasunie.nl)

Adriaan de Bakker      (penningmeester, a.g.de.bakker@gasunie.nl)

Heero van de Veen     (h.van.der.veen@gasunie.nl)

Sjaak Schuit                 (sjaak.schuit@gasterra.nl)

Gert Jan Klaren           (gert.jan.klaren@gasterra.nl)